O nas

Kluczem do rozwoju jest praktyczna zdolność firmy do elastycznego działania, ciągłego obniżania kosztów i zwiększania efektywności.

GetMore Management zajmuje się doradztwem operacyjnym, poprawą produktywności oraz efektywności realizowanych procesów. Nasze usługi koncentrują na zarządzaniu przedsiębiorstwem. Rozwiązujemy problemy organizacji. Projektujemy i wdrażamy systemy zarządzania oraz rozwiązania zarządcze, poprawiające efektywność organizacji jak również szkolimy kadrę managerską. Nasza filozofia i metody działania skoncentrowane są na ograniczeniu kosztów, zwiększaniu sprzedaży, wzroście wartości przedsiębiorstwa oraz zmianie mentalności pracowników.

Analizujemy procesy w organizacjach oraz poprawiamy ich efektywność. Wyróżnia nas zindywidualizowane podejście do klienta i jego problemów. Staramy się zidentyfikować problemy oraz zastosować najbardziej odpowiednią metodologię w odpowiedzi na potrzeby organizacji. Na początku współpracy nie przedstawiamy gotowych rozwiązań i narzędzi, poznajemy specyfikę działania firmy a przeprowadzając analizę docieramy do źródeł problemów.

Współpraca z naszymi Klientami polega na dostarczeniu kompetencji pozwalających na trwałe zwiększenie efektywności realizowanych procesów. Niebagatelną rolę w trwałości wdrażanych zmian odgrywają szkolenia i coaching kadry managerskiej, których efektem jest zmiana mentalności pracowników.

 

Zapraszamy do lektury naszego bloga „Zarządzanie na śniadanie”